A.S.C Filtre, Grafik ve Raporlama Eklentisi

Tags
Author: Taruz - Replies: 0 - Views: 2801
Ribbon Menü Hazırlama | XML Şema Tanımlanması |
Merhaba dostlar..

Önceki konularda Ribbon (şerit) menü için XML hazırlamamız gerektiğini belirtmiştik. Bu konu ile birlikte ribbon menü için nasıl xml hazırlayacağımızı, genel yapısını anlatmaya çalışacağım..

XML satrımız şema seçimi ile başlamalı.. Eğer menümüz 2007 ve üzeri dosyalarda çalışsın dersek şema tanımı(deklarasyon) bu olmalı..:

XML
  1. <customUI xmlns="http://schemas.microsoft.com/office/2006/01/customui">Sadece 2010 sürümünde kullanacaksak da böyle olmalı..:
Author: harshid - Replies: 1 - Views: 1162
kavramsal-fiziksel şema ihtiyaci
Arkadaşlar benm proje ödevim var bana hasta takip programı olur kütüphane programı olur veya öğrenci takip sistemi olur kavramsal şema ile fiziksel şemasını gönderebilecek olan varmı elinde olan varsa lütfen yardımcı olsun vaktim çok az ......Ee
Author: xero - Replies: 1 - Views: 3441
Acsess ile Şema ve VeriTabanı Ödevim
Öncelikle Veri Tabanı dersi alan hevesli bir öğrenciyim.Tahminlerime ve biraz bilgime göre birşeyler yapmaya çalışıyorum. Tahminime göre diyorum çünkü ne yazıkki aldığım Veri Tabanı dersinde elde tutulur bir bilgi sahibi olamadım, hocanın ders anlatış biçimi bu ödevler muhtemelen. Dolayısıyla %70 etkisi olan bu ödevi verdi. Bu aşamada bana yardımcı olursanız minnettar olurum. Çevremde VeriTabanı'nı geçtim Bilgisayar ile ilgisi olan kimse yok maalesef.

[attachment=16253]
http://i.hizliresi
Author: artoflove - Replies: 1 - Views: 4189
ODEV (araba alım satım şema veritabanı)
Abiler başlıkta belirttiğim gibi çok acil bir oto alım satım veritabanı lazım şema şeklinde(tablolar arasındaki ilişki,tablolardaki alanlar)elinizde varsa veya yapabilirseniz çok iyi olur. Şimdiden teşekkürler.İyi akşamlar...