Tags
Author: alienerji - Replies: 0 - Views: 955
Sql tablosu-Form açılma problemi
Ekte bir access dosyası var. Burada f1 formu çalıştırıldığında form access tabloları ile bağlı iken çok kolay açılıyor. (Yani sorgular hızlı çalışıyor) Tabloları sql üzerine atıp oradan bağlayarak çalıştırdığımız vakit Aynı formun açılması için 2-3 dakika arası süren bir zaman geçiyor. f1 formu açılırken veya üzerindeki tazele butonu tıklandığında hafta_sorgu1,hafta_sorgu2............hafta_7 sorgularını tek tek çalıştırıp verileri getiriyor. Buradaki tabloları sql e atıp oradan bağlandığımda f1
Author: mmert06 - Replies: 2 - Views: 905
Formun Açılma Konumunu Değiştirme
Merhaba ekteki dosyada anaformdaki yeni düğmesine basıldığında yeni isimli form ana formun arkasında kalıyor. Bu formun ana form un üzerinde açılmasını nasıl sağlayabilirim?
Author: hturkavci03 - Replies: 6 - Views: 713
Sürekli Formun şarta Bağlı Açılma Sorunu
Merhaba, ekteki örnekte Tablo1 tablosu kaynağı olan Tablo1 isimli formun özellikleri Açılan Evet, Kalıcı Evet olarak ayarlı. Tablo1 açıldığında tablodaki TARIH alanında cari güne ait tarih varsa Sorgu1 formunun açılmasını istiyorum. Sorgu1 özellikleri  Açılan Evet, Kalıcı Evet olarak ayarlı. Tüm denemelerime rağmen açılışta form access donuyor. Neyi yanlış yapıyorum.
Author: ginzu- - Replies: 1 - Views: 344
Farklı Bilgisayarda Açılma Sorunu
merhabai bir bilgisayarda yaptığım access dosyası başka bilgisayarda açılmıyor. içinde menu gizleme yaptığım bir form. tıklayınca acces penceresi gizleniyor. ama bu başka bilgisayarda açlmıyor. aşağıdaki gibi açılıyor ama donuk vaziyette . görev yöneticisinden kapatmak zorunda kalıyorum. lütfen yardımcı olur musunuz? teşekkürler herkese şimdiden.


[Resim: https://i.hizliresim.com/7B9IOj.jpg]