Tags
Author: gözdee - Replies: 4 - Views: 2164
Form'dan Forma Aktarım
Merhaba;
Bir form içerisindeki textbox'taki bilgiyi diğer formdaki textbox'a nasıl aktarabilirim?Gönderdiğim örnekte bilgisayar toplama formundaki toplam fiyatın butona bastığımda müşteri satış formumdaki ürün fiyatına gitmesini istiyorum.Bunu nasıl yapabilirim?
Author: armane - Replies: 3 - Views: 1608
excele aktarım yaparken tarih aralıgını almıyor
merhabalar ,

ek teki çalışmam da " rapor_frm " isimli formda süzme işlemi yapıyorum.
tarih aralığı ve belirli kriterleri seçerek süzme yapabiliyorum.

ancak excele aktarım yaparken seçtiğim kriterleri başarılı bir şekilde aktarmasınra rağmen seçtiğim " tarih aralığını" aktarmıyor Nah tüm tarihleri aktarıyor.

aşağıdaki kodu kullanıyorum ;

DoCmd.OutputTo acQuery, "RAPOR_SORGU", "MicrosoftExcel(*.xls)", "", False, "", 0

konu hakkında yardımlarınızı rica ederim.

saygılar
Author: okanocak - Replies: 4 - Views: 1823
liste kutusundan diğer kutuya aktarım
ekte göndermiş olduğum çalışmamı açtığımızda hizmet formuna giriyoruz karşımıza malzeme listesi gelecek(kamera falan filan) ben istediğim bir veya birden fazla malzemeyi seçip hemen yandaki kutuya aktarmak istiyorum fakat kodlarda bir yanlışlık yapıyorum beceremedim lütfen bana bu konuda yardımcı olurmusunuz.Kısaca nerde yanlış yaptığımı ve konuyu anlatırsanız sevinirim.
birde bu lıste kutusundan txt kutusuna veri aktarımı sadece kodlamı oluyor yoksa Access in kendi menüsünde böle bir özellik v
Author: _GAS_ - Replies: 2 - Views: 1337
Formlar arası veri aktarım sorunu
Merhaba...Sorunum şu vermiş olduğum örnekte anasayfa adı altındaki anaforma girdiğim verilerin diğer formlara aktarımını yapamadım, anaforma girdiğim bilgilerin yine anaformda tutanaklar bölümündeki butonlara bastığımda açılan diğer bütün formlara (örn. Yakalama Tutanağı,ve diğer tutanaklar) aynı anda atması. Bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim....teşekkürler..
Author: _GAS_ - Replies: 2 - Views: 1127
Anaformdan diğer Formlara arası veri aktarım sorunu
Değerli arkadaşlar merhaba;
Benim sorunum şu; verdiğim örnekte anasayfa formuna girdiğim verilerin yine anasayfa formunda bulunan tutanaklar bölümündeki düğmelere tıkladığımda (örneğin yakalama tutanağı, üst arama tutanağı vs....)açılan formlara aktarılması. Bunu nasıl yapabilirim yardımcı olabilir misiniz?
Author: ccollezium - Replies: 3 - Views: 1563
formdan aktarım
arkadaşlar merhaba
ekteki dosyada formum var ve bu formdaki butonla sorgu sonucunu outlook a mail olarak atıyorum
buraya kadar sorun yok ancak outlook a Attachment yani ek olarak atıyor ben mail yazma yani body kısmına
açık olarak yazsın istiyorum yardım edebilirmisiniz makrosunda nasıl bir değişiklik yapmak lazım

Author: edacan19 - Replies: 2 - Views: 1125
formdan text dosyasına aktarım
arkadaşlar merhaba
formdan text dosyasına bazı bilgilerin atılması gerekiyordu onun örneğini buldum fakat text dosyasına attığı tarihin formatı örnek gg.aa.yyyy şeklinde oluyor, bana lazım olan ise gg/aa/yyyy şeklinde yapabilmemiz mümkünmü ?
Author: 53rize - Replies: 14 - Views: 4662
Form ikinci Liste aktarım
Formda bulunan, Kurban küpe (açılan_kutu53)açılan kutusundan seçtiğim veriyi, Kurban Tablosunda bulunan sat_hisse_adet sütununa işleyip ve kurban Tablosundaki bu bilgilerin Formda bulunan Liste49 tablosına gelmesini nasıl sağlarız.

Birde Liste49 bulunan Hisse_ad sütunu ile sat_hisse sütunundaki değerlerin eşit olması durumunda o satırın kırmızı renkte olması ile ilgili değerli üstadlarımın yardımlarını bekliyorum. Saygılarımla
Author: irfans - Replies: 0 - Views: 961
Vergi Dairesi Beyanname Aktarım Programı
Merhaba Arkadaşlar Muhtasar Beyanname ve aylık sgk bildirgeleri birleştiriyor bende aktarmada kolaylık olsun diye excelde bir dosya hazırladım yalnız dosya yarım oluşuyor nerede hata yaptığımı bulamadım uzman arkadaşlardan yardım bekliyorum
Author: h2001 - Replies: 1 - Views: 566
Alt Formdan Word'e aktarım
Merhaba,
Ekli proje örneğinde "Alt1" formunda seçeceğim satırdaki veriyi "Aktar" adlı word dosyasına aktarmak istiyorum. Yalnız formdan doğrudan worde aktarılmasını rica edeceğim.Kodu yazamadım. Yardımcı olabilir misiniz?