Tags
Author: Taruz - Replies: 35 - Views: 18193
Access Formu Üzerinden MSN ile Canlı Destek[size=medium]Merhaba..

Bazı sitelerde fark etmiş olabilirsiniz, Microsoft'un henüz Beta aşamasında olan, site içerisine bir Messenger penceresi yerleştirerek site ziyaretçileri ile çevrimiçi görüşme yapılabilinen bir webmaster eklentisi var.. Online (çevrimiçi) Destek Hattı gibi düşünün..

Ne zamandı
Author: aspirin_00 - Replies: 1 - Views: 1529
canlı skor uygulaması fsahinoglu_skor
merhaba arkadaşlar flash arayuzlu canlı skor uygulaması ile maçların anlık skorları hakkında bilgi edinmenizi sağlayacak masaustunuzde çalışan bir uygulama yaptım.

www.fsahinoglu.com/proje/fsahinoglu_skor.rar

buradan uygulmayı indirip kurabilirsiniz.

şimdiden herkese hayırlı olsun sağ üst köşesinde versiyon hakkında bilgi sahibi olabirli sol alt köşede arkadaşıma önere tıklayarak adınızla berraber arkadaşınızın mail adresine programı tavsiye etmiş olursunuz.

maç koliklere iddaacılara
Author: Emirhan Uslu - Replies: 0 - Views: 1470
Dreamweawer canlı görünüm [accessle ilgili değil]
Arkadaşlar Merhaba dreamweawer iyi bilen bir arkadaş şu kod tasarım canlı canlı kodun olduğu panelin adını bana söyleyebilirmi bugün açtım dw yi yoktu panel.
Author: beab05 - Replies: 8 - Views: 1006
Canlı Kur Bilgileri
[Resim: https://www.access-sql.com/attachment.php?aid=22749]

Canlı olarak kurları göreceğiniz bir uygulama örneği yaptım.
Author: beab05 - Replies: 1 - Views: 205
Excel Ile Canlı Döviz Kurları (anlık Değişimli) - Rtd
Merhaba;

Excel ile döviz kurlarının anlık değişimlerini gerçek anlamda eş zamanlı gösteren bir örnek hazırladım. Ben sadece Usd, Euro, Gbp, Btc ve Bist100 için yaptım.

[size=medium][color=#141414]Örnekte, Excel'in RTD (Real Time Data) ya da Türkçe olarak GZV (Gerçek Zamanlı Veri) fonksiyonunu kullandım. Bu örneğin çalışması için .Net ile arka tarafta çalışan bir dll hazırladım ve setup içinde bu dll ve ör
Author: beab05 - Replies: 4 - Views: 213
Excel Ile Canlı-anlık Döviz, Kripto Ve Borsa Verileri Izleme
Merhaba;

Daha önce yaptığım örnek uygulama verileri aldığım sitenin kapanması sebebiyle çalışmıyordu. Şimdi başka bir kaynaktan ve websocket ile verileri alıyorum. Bu daha sağlıklı ve olması gerektiği gibi oldu.

Aşağıda göreceğiniz üzere 32(x86) ve 64 bit için ayrı ayrı setup vardır bunu Office sürümünüze göre yükleyiniz. Windows değil Office....

[color=#141414][