A.S.C Filtre, Grafik ve Raporlama Eklentisi

Tags
Author: orka80 - Replies: 2 - Views: 4836
Birden fazla Access dosyasını tek dosyada birleştirmek
Yapı olarak birbirinin aynısı, ancak tablolardaki verilerin farklı olduğu 8 tane access dosyası var.
Bu dosyaları tek bir dosya haline getirmek ve burada başlangıç formu olarak ayarladığım açılış ekranından ulaşmak istiyorum.

Sorun:
Tablo, form, sorgu ve rapor isimlerini değiştirmek oldukça zahmetli.
Bütün kodlara girerek Ctrl + H ile isimleri değiştiriyorum. Ama o kadar farklı yerlerde değişiklik yapmam gerekiyor ki çoğu zaman gözden kaçıyor ve bulmak uğraştırıyor.

1-Bu isimleri değiş
Author: sefersanli - Replies: 12 - Views: 3590
Eklediğim dosyada kişiye göre rapor almada sıkıntı yasıyorum
sözleşme ön sayfa raporunda; "Ahmet ceylan yazması gerekirken;sözleşme 2 raporundada işveren yerine ahmet ceylan yazması gerekiyor lakin bir sıkıntı yasıyorum. İlgilenen arkadaslara tesekkür ediyorum. vb..
Author: aslanbey41 - Replies: 10 - Views: 2849
Amatörce yaptığım dosyada yardımcı olabilirmisiniz
Amatörce yapmaya çalıştığım Kurban takibi dosyasında (Ekteki dosyada) Liste sayfasında bir kişi adı girip ödemesini kaydedince ödeme sayfasındaki makbuzu o kişi adına yazdırmak istiyorum. Bunun yolu nasılsa yardımcı olabilirmisiniz.
Author: mdongul - Replies: 16 - Views: 3644
iki raporu tek dosyada birleştirmek ve ayrı numaralandırmak
merhabalar,
ekteki accessde görüleceği üzere 1_HEADER_RAPORU ve 2_DATA_RAPORU adındaki iki ayrı raporu hazırladım ve kendi içerisinde alt sayfa numaralandırması ekledim. header raporu 2 sayfadan, data raporu ise 1 sayfadan oluşuyor. Amacım bu iki raporu finalde tek rapor yani tek bir pdf elde edebilmek, ama burada da alt sayfa numalandırmalar kendi içerisinde aynen kalacak. yani toplamda 3 sayfalık tek bir pdf elde etmek istiyorum, bu durumda;
1 sayfa altında : Sayfa 1/2
2 sayfa altında : Say