A.S.C Filtre, Grafik ve Raporlama Eklentisi

Tags
Author: Mehmet Eser - Replies: 4 - Views: 3403
Access 2007'de görünümler arası geçiş için köşe bucak düğmeler
[font=Verdana]Merhabalar,

2007 ofis paketini kurdaladım ve yine Word 2007 için ActiveX denetim düğmelerini bulana kadar ter döktüm. Açıkcası her yeni sürümde neredeyse artık tek iddiası daha kolayını yaptım diyen Microsoft için bu 2007 nal toplattı. Kulanıcıların çoğu geçmedi haklı olarak. Ama işin ilginci bu Ribbon menülerde Access'cilerin bir kaybı yok kazanımı var. Word için form, web araçları, ActiveX denetimleri gibi komutlar sadece hızlı menüye özellşetirme kısmından eklenebiliyor, o da
Author: m çakıcı - Replies: 7 - Views: 4738
alt formdan başka bir alt forma geçiş
merhabalar dostlar
benim bir formumda kullnadığım üç tane alt form var. alt formlardaki açılan kutuda personel maaş gideri seçildiğinde otomatik olarak ilgili üst formdaki çerçeve (seçenek grubu) de değer değişsin nasıl yapabilirim?

ilgilenen arkadaşlara teşekkür ederim.
Author: ccollezium - Replies: 1 - Views: 1073
geçiş panosunda arama sorunu
arkadaşlar merhaba
geçiş panosuyla çagırdıgım formda arama yapamıyorum dıger kayıtlar yok gozukuyor ama verı tabanımda var esasen geçiş panusu yapınca arama yapamıyormuyuz ?
Author: yemred - Replies: 5 - Views: 3255
geçiş panosu
mrb arkadaşlar bir geciş panom var buraya acmak istedigim formu ekledigimde formumdaki tablo gözükmüyor.daha dogrusu düzen şeklinde görünüyor...sorun nedir acaba??
Author: dreamt - Replies: 2 - Views: 1608
Geçiş panosunda titreme sorunu
Merhaba arkadaşlar, yapmış olduğum programda anamenü için tasarladığım geçiş panosuna biraz daha görsellik katmak için üzerine gelindiğinde sarı renkli resim görünüyor. Çalışmasında problem yok ama mause hareket ettirildiğinde çok fazla titreme meydana geliyor. Bu titremede pek hoş durmuyor. Bu konuda siz değerli forum arkadaşlarımın yardımlarını rica ediyorum.
Author: bilge01 - Replies: 7 - Views: 4131
alt formdan forma geçiş
merhabalar
ekteki örnekte ch formunda ürünün üstüne çift tıkladığımda o ürünün formunu açıyor.aynı şekilde ürünler formunda müşterinin ismini çift tıkladığımda müşterinin formunu açmasını istiyorum.fakat kod hatası veriyor.kodu bir türlü düzenleyemedim.saygılarımla.
Author: zorhayat - Replies: 3 - Views: 1676
formlardan geçiş
arkadaşlar ben omurozkanın paylaştığı telefon rehberini yapmaya çalışıyorum fakat formlarda geçiş yapamadım. bana yardımcı oabilecek kimse var mı?
Author: algoritma - Replies: 4 - Views: 4289
formlar arası geçiş
İndirmiş olduğum Fatura Takibi 2010 uygulamasında Firmalar butonuna tıklayarak başka bir form açılmaktadır. Açılan formda fatura giriş butonuna basılarak başka bir form açılmakta. Giriş formuna fatura giriş ekleyerek iki yere tıklama işlemi yapılmadan tek işlemde fatura girişine girmek istiyorum.
Author: Başak Atalay - Replies: 3 - Views: 1570
Mesaj verdirerek formlar arasında geçiş
Merhabalar,
Eklediğim örneğimde VERI GIRISI formumda ID NO alanıma her yeni bir kayıt eklediğimde bana bir mesaj vermesini bu mesajda DURUM BILGISI ve SONUC TABLOSU alanına kayıt yapmak istiyor musunuz diye sormasını evet hayır seçeneği olup evete tıkladığımda önce DURUM BILGISI formumu ardından da SONUC TABLOSU formumu açtırmak istiyorum.Hayır seçeneğine tıklarsam hiç bir formumu açmamasını nasıl sağlayabilirim?
Forumda mesaj örneklerini inceledim fakat yapmak istediğime uygun bir örnek bulam
Author: adogs - Replies: 8 - Views: 6308
kalıcı iki form arası geçiş
arkadaşlar,
Access penceresi gizli iken kalıcı formlar arası nasıl geçiş yapabilirim.