A.S.C Filtre, Grafik ve Raporlama Eklentisi

Tags
Author: mengene - Replies: 5 - Views: 3455
Veri tabanındaki bir forma ve Tabloya şifre koymak
Merhaba Arkadaşlar;

Bir veritabanı oluşturdum. bu veri tabanını birden fazla kişi kullanılıyor. Fakat personel maaşları ve ücretler konusunda herkesin bilgiyi görmesini istemiyorum. personel maaşları ile ilgili forma ve tabloya nasıl şifre koyabilriimki o form ve tabloları açamasın. sadece yetkili kişi bilsin bunu ve şifreyi istediği zaman değiştirebilsin.

Selamlar;
Author: umutakkaya - Replies: 9 - Views: 6765
ACCESS veri tabanındaki bir tabloyu tamamen silme kodu
Selam Hocam.
Access veri tabanımda bulunan bir tabloyu, bir formu yada bir raporu silmek için nasıl bir kod yazmalıyım.Şimdiden teşekkürler. Harika bir forum sanki rüya . Merak ettiklerimi anında bu forumda bulabildim. By
Author: oguzgon - Replies: 1 - Views: 1302
bir veri tabanındaki tabloları diğer veri tabanına almak
Arkadaşlar merhaba,
yapmaya çalıştığım personel takip programını kullanırken bir yandanda geliştirmeye, eksiklerini gidermeye çalışıyorum. Belli bir yere kadar geldim. Kullanmış olduğum program artık eski versiyon oldu diyebilirim.
Yapmak istediğim eski versiyon programdaki bilgilerin kolay olarak yeni versiyon programa aktarmak. böyle bir şansım var mı? yoksa tüm bilgileri tek tek mi girmeliyim?
Desteğiniz için şimdiden teşekkür ederim.
Author: creaton325 - Replies: 4 - Views: 8028
C# Access veri tabanındaki verilerle Giriş Yapma
İyi forumlar. Arkadaşlar Görsel programlama (c#) dersinden proje ödevim var. Kullanıcı kaydını sorunsuz bir şekilde yapabiliyorum. Sıkıntı giriş formunda. TextBox1 ve TextBox2 den aldığı verileri access veritabanında kontrol edip eğer mevcutsa öğrenci formunu açacak, mevcut değil ise öğrenci bulunamadı yazacak. Fotoğraflar size daha detaylı anlatabilir. Buradaki hatamı çözebilecek arkadaşa çok teşekkür ederim.

VeriTabanı :
[Resim: http://o1304.hizliresim.com/18/t/mfk12.jpg]

Form Tasarım