Tags
Author: i.mete - Replies: 4 - Views: 9110
Memur Terfi Programı
Sn.Accessforumları.com kullanıcıları.Yeni bir proje üzerinde kafa yoruyordum ki aklıma sitede bu projemi paylaşıma açmak ve sizlerin yardımıyla projeye hayatiyet kazandırma fikri geldi.Çünkü access geçmişi ve bilgisi oldukça kıt olan benim gibi biri için oldukça komleks ve zor bir proje gibi geldi.Ama gerçekleştirildiği taktirde benim ve birçok access kullanıcısının işine yarayacak bir proje oladuğu kanısındayım.
Bir kamu kuruluşunda insan kaynakları departmanında görev yapıyorum.Her ay bir kıs
Author: döndüdedöndü - Replies: 7 - Views: 5954
MUTEMETLER İÇİN TERFİ FARKI PROGRAMI
Sevgili Forumdaki Arkadaşlar
Yeni bitirmiş olduğum bir programı paylaşmanın gururunu yaşıyorum Smile
Programı hazırlamamda emeği geçen kurumumda birlikte görev yaptığım arkadaşım İlker BAŞAĞ ve program kodlarında yardımcı olan Sayın Adnan Yurdakul hocama çok teşekkür ederim.
Programımızan amacı 657'ye tabi devlet memurlarının geçikmeli gelen veya herhangi bir derece kademe ilerlemesinden kaynaklanan terfilerinden dolayı kazandıkları ücretlerin hesabında kullanılması.
Umarım bizleri gibi Mutemet
Author: dazi - Replies: 0 - Views: 2190
derece terfi ilerlemesi programı
Merhabalar
Başlıktanda anlaşılacağı üzere otomatik derece terfi hesaplaması programı yapmak istiyorum.Forumda ve netde yapmış olduğum araştırmalar sonucunda ekte göndermiş olduğum programı buldum.Bir kaç değişik ile bunu kullanmak istiyorum ancak söz konusu program mde yapılmış çeşitli programlarla mdb ye çevirdim ancak vba kodları bilindiği üzere görünmüyor.Program içersindeki derece hesaplama formu üzerindeki kodlara ihtiyacım var.Dosya mde olduğu için bu programdan ümidi kestim.Ekteki Progra
Author: döndüdedöndü - Replies: 14 - Views: 7781
TERFİ PROGRAMI (Devlet Memurları)
Sevgili arkadaşlar malum beni takip eden arkadaşlar bilirler Maaş Mutemetliğinde görev yapmaktayım.
Kamuda görevli devlet memurlarının geçmiş yıllara ait geçikmeli gelen terfi farklarının hesaplanması amacıyla kullanılan bir program yaptım elimden geldiği kadarıyla. İhtiyacı olan yada incelemek isteyen bakabilir.
Şuan için 5434 sayı emekli sandığına tabi personelil hem kazanılmış hak ve emekliliğe esas terfi hesaplamaktadır.Ayrı ayrı yada birleşik.
Ayrıca 5510 sayılı kanuna tabi personel için
Author: döndüdedöndü - Replies: 8 - Views: 15027
657 DEV.MEM.TERFİ FARKI HESAPLAMA PROGRAMI
Arkadaşlar daha önceki terfi programı çalışmamda birkaç hatalar vardı değişiklikler yaptım ve çalışma prensibi tamamen değişikliğe uğradı.Kısaca şu şekilde açıklayayım:
Mutemetlik yapan arkadaşlar hemen kavrayacaktır.
1.Genel Bilgiler kısmına gerekli yetkili isimleri tanımlayınız.
2.Birim adını ve kodlarınızı belirleyiniz.
3.Katsayılar menüsünden katsayıları güncelleyebilir yeni ekleyebilirsiniz.
4.Personel Bilgileri personel kartı anlamına geliyor ve personellerinizin mevcut bilgilerini gi