A.S.C Filtre, Grafik ve Raporlama Eklentisi

Tags
Author: dreamt - Replies: 2 - Views: 1774
Geçiş panosunda titreme sorunu
Merhaba arkadaşlar, yapmış olduğum programda anamenü için tasarladığım geçiş panosuna biraz daha görsellik katmak için üzerine gelindiğinde sarı renkli resim görünüyor. Çalışmasında problem yok ama mause hareket ettirildiğinde çok fazla titreme meydana geliyor. Bu titremede pek hoş durmuyor. Bu konuda siz değerli forum arkadaşlarımın yardımlarını rica ediyorum.
Author: edremitlierkan - Replies: 2 - Views: 1518
TİTREME SORUNU
Hocalarım yaptığım formda butona efekt verdim sizlerin yaptıklarını baya bir inceledim ve aynısını yapmaya çalıştım ama benimkinde titreme sorunu meydana geldi. Bunun nedenini bana açıklayabilirmisiniz.
Author: ekremer1969 - Replies: 6 - Views: 196
Titreme Sorunu
Selam

Titreme sorunu uzun zaman uğraştığım ancak çözemediğim bir sorun. Formda benzer şikayetleri ve çözüm önerilerini inceledim ve denedim ancak maalesef işe yaramadı. Hatta titreme sırasında kum saati veya ekrana gelecek bir mesajla titremeyi gizleyebilir miyim diye düşündüm ama onu da beceremedim.

Formumun açılış kısmında kullanıcının hata yapmasını engellemek için oldukça fazla kod mevcut. Kutucukları kodlarla etkin veya etkin değil yaparak iş emrinin durumuna göre aktif veya pasif yap