A.S.C Filtre, Grafik ve Raporlama Eklentisi

Tags
Author: uda4a - Replies: 14 - Views: 6142
Windows Güncellemeleri yapmıyor
Merhaba Arkadaşlar,
İş yerinde kullandığımız windows yazılımları lisanslı ürünler, benim kullandığım makina uzun süredir, windows güncelleştirmelerini gerçekleştirmiyor.
Bu konuda ne yapmam gerekir.
Teşekkürler.?
Author: uda4a - Replies: 4 - Views: 3683
Windows Repair etmek
virüs taraması sonucu, sildiğim virüs nedeni ile windows Xp ses driverları ve ağ bağlantılarında bozukluklar oldu.Windows repair etmek istedim, Formak atmak istemiyorum şu aşamada.
boot tan Cd rom seçtikten ve Xp cd sini koyup ön yüklemeyi yaptıktan sonra, " R " ile onarımı seçiyorum, İlgili windows dizinini seçtükten sonra Kurtarma konsolunda
C:\Windows\ dizininde Dos ekranına geliyorum, Bu aşamadan sonra yapmam gerekenler nedir bu konu Acil yardımınıza ihtiyacım var.
İnternetten okudukları
Author: gözdee - Replies: 1 - Views: 3571
Windows Media Player Kullanımı
Formumda windows media player'ı kod ile nasıl kullanabilirm
Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Author: veryansın - Replies: 2 - Views: 1769
Windows kurulum bilgilerini almak..
Selam arkadaşlar,

Yapmayı düşündüğüm programda win kurulum bilgilerini ( TARİH, WİN VERSİYON) sorgulatmam gerekiyor. Neden derseniz bir demo projesi düşünüyorum ve karşı tarafın format atmıştım yeniden anahtar verin gibi yalanlar söylemesine karşılık.. Bu konuda yardımcı olusanız çok müteşekkür kalacağım.
Author: Mehmet Eser - Replies: 10 - Views: 6345
Eski ve Yeni RAM ile Windows XP kurulum problemi
[color=#000080][size=small][font=Verdana]Bugün eski bir bilgisayar ile uğraştım. DDR-RAM'lerin ilk çıktığı zamanlarda üretilen anakart üzerinde 2 adet DDR-RAM, 2 adet de SD-RAM yuvası var, bu yüzden de oldukça ilginç bir makine.

Üzerindeki 2 adet 256 MB'lık DDR-RAM ve Windows XP ile gayet güzel çalışan bilgisayar, artık ofisten emekliye ayrılıp oyun bilgisayarı yapılmak isteniyordu. Bunun için 512 MB DDR-RAM alıp taktık. Böylece bilgisayar 512 + 256 = 768 MB RAM'e sahip oldu. Ayrıca oyun oyna
Author: Mehmet Eser - Replies: 11 - Views: 4294
Windows 7 almayın (kazık)
[color=#2F4F4F][size=small][font=Verdana]Her ne kadar yeni özelliklerle ve hoş arabirimle gelse de windows 7'nin ülkem piyasası için edip edeceği 200 TL'dir.

Uzun süredir Microsoft reklama yatırım yapıyor. Demek ki reklamların arkasındaki amaç üstün özellikle yapılmış ürünün ipuçlarını vermek değil windows işletim sisteminin fiyatında sınıf atlatmak ve uzun vadeli kar elde etmekmiş! windows 7 ile beraber Apple gibi pahalı ürün sınıfına girmek istiyor. Zaten yapılması gerekn iyileştirmeleri
Author: Mehmet Eser - Replies: 2 - Views: 2624
Windows Gezgini Bileşeni: Folder Size (Mükemmel)
[size=small][font=Verdana]Zaten olması gereken bir özellik gelmeyince yapan hayırsever çıkmış. Wubclub

Ayrıntılar modunda gezginde sütunlara sağ tıklayın ve de Folder Size, alt dosya, alt klasör başlıklarını işaretleyin ve diğer eski işe yaramazları kaldırın.

Muhteşem bir araç, servis olarak çalışıyor ve de çok hızlı. Sürekli disklerine çeki düzen vermeye çalışanlar için birebir. Yanında bir de DoubleKiller kullanmak gerek ama.

Web: http://foldersize.sourceforge.net/
İndir: http://do
Author: MADMAX - Replies: 8 - Views: 4700
Windows Altında Çalışan Tehlikeli Yazılımlar
[size=large]
İstenmeyen uygulamaların bilgisayarlara yerleşmesi , explorer ‘ ınızı oraya buraya yönlendirmesi , reklam bannerları , sitemin kararsızlığı ve güvenlik yazılımlarınında bu konuda çaresiz kalmasıyla ilgili son günlerde oldukça şikayet var bu yüzden bu windows servislerini taklit eden bazılarıda oldukça tehlikeli ve cansıkıcı olan yazılımları sizlere tanıtmak istedim…


Önce çalışan işlemlere ulaşalım ;

Bu iş için CTRL+ALT+DEL e basarak Windows görev yöneticisine geçiş yapıp
Author: Nevzat Gürbüz - Replies: 4 - Views: 2329
Windows 7 ile makrolarda sorun oluyor
Merhaba Arkadaşlar 2003-2007 de yapmış olduğumuz Access örnekleri normalde Windows XP ile sorunsuz çalışıyordu.Yeni geçmiş olduğum Windows 7 ile sorun oldu. makrolar çalışmıyor. Yoksa bir ayarmı yapmam gerekiyor. Yardımcı olursanız sevinirim. Kolay gelsin.
Hatanın bir örneği ektedir.
[Resim: http://img284.yukle.tc/images/8927acss.jpg]
Author: MADMAX - Replies: 0 - Views: 1633
Korsan Windows 7 Avı Resmen Başladı!, Yamayı yüklemekten kaçış yok!
Windows 7'yi yasadışı yollarla kullananların bol bol terleyeceği anlar artık başlıyor: Microsoft aynı önceden duyurduğu gibi bir güncelleştirme aracılığıyla Windows 7'nin korsan kopyalarına karşı harekete geçti. "Activation Technologies Update" (Etkinleştirme Teknolojileri Güncelleştirmesi) öncelikle Windows 7 Home Premium, Professional, Ultimate ve Enterprise sürümleri için sunuluyor; ama Starter ve Home Basic sürümlerde de çalışıyor.
Yasadışı bir kopyaya kurban gittiğini anlayanlar şanssızlığ