A.S.C Filtre, Grafik ve Raporlama Eklentisi

Tags
Author: munurekurt91 - Replies: 1 - Views: 3238
Ajanda programı yapıyorum
iyi akşamlar...ajanda programı yapıyorum ve veri tabanını oluşturucağım nerden başlıcağımı bilmiyorum bana yardımcı olabilirmisiniz....
Author: balmy - Replies: 2 - Views: 1238
açılan kutuda neyi yanlış yapıyorum
kutu1,kut2,kutu3 olmak üzere 3 açılan kutum var. kutu2 ve kutu3 değerleri kutu1 deki seçime göre alıyor.kutulardaki değerleri başlık1,2,ve 3 alanlarına aktarıyorum.
kutu2de değer seçince başlık2 ye aktarıyor, ve seçtiğim değer kutu2 üzerinde gözüküyor.aynı işlemi kutu3 de yapınca başlık3 e seçtiğim değeri aktarıyor. ama kutu3 de kutu2 deki değer gözüküyor seçtiğim değer gözükmüyor.

kutu1=ekonomi bakanlığı
kutu2= personel dairesi başkanlığı seçince başlık2=personel dairesi başkanlığı
kutu3
Author: mise07 - Replies: 6 - Views: 3489
işyerim için çalışma yapıyorum acil yardımınız lazım
Arkadaşlar Merhaba
kestiğim faturanın karşılığında büyük bir market ödeme yapıyor ve hangi faturalara istinaden ödeme yaptığını bana pdf dosyasıyla bildiriyor benimde bu faturaları çarpıştırıp hangi faturalar ödenmiş hangileri ödenmemiş takip etmem gerekiyor yardım ederseniz sevinirim ekteki excel benzeri birşey olacak
Author: kurt - Replies: 8 - Views: 3142
Excel'e gönder yapıyorum, onay kutuları Yanlış/Doğru gözüküyor.
Excel'e gönder yapıyorum, fakat onay kutuları excel de Yanlış/Doğru olarak gözüküyor. Bunu benim istediğim gibi nasıl ayarlarım. Örnek Acces i gönderdim. Örneği düzenler misiniz. Emeği geçenlere şimdiden teşekkür ediyorum.
Author: ylmz04 - Replies: 2 - Views: 1439
arkadaşlar web tabanlı personel izin programı yapıyorum.Tek tıkandığım konu belli ta
arkadaşlar web tabanlı personel izin programı yapıyorum.Tek tıkandığım konu belli tarih aralarında izin alındığında haftasonlarını saymadan izin vermesi yardımcı olurmusunuz acil???
Author: footprinting - Replies: 4 - Views: 203
Dlookup La Veri çekecem Hata Yapıyorum
merhaba hocalarım

=DLookup("[sayi]";"[OLUSAN_SAYI_TOPLAM]";"[vardiya]='" & [txtvardiyax] & "'" & " and [olusma_tarihi]=" & CLng([txttarihx]))

yukarıdaki kodda yaptığım sorunu bulamadım yardımcı olabilirmisiniz?

#Ad? hatası veriyor