A.S.C Filtre, Grafik ve Raporlama Eklentisi

Tags
Author: Lackter - Replies: 2 - Views: 1550
Basit Bir Personel Takip Yazılımı
merhaba arkadaşlar

Ben lise 3'de okuyorum. Performans ödevi olarak öğretmenimiz basit bir personel takip yazılımı yapmamızı istedi ama ben yapamıyorum. Bana yardım eder misiniz lütfen haftaya son yardımınızı bekliyorum .
Author: mucohack - Replies: 4 - Views: 1297
access hazırladığım yazılımı hosting yardımı ile başka pc lerden yönetme
Herkese Selamlar..
Bilgisayarımdan hazırladığım access(2003) yazılımı mı hosting ortamına aktarıp istediğim yerden yönetmek kullanmak istiyorum. Farklı kullanıcılar giriş yapabilecek yazılımıma bilgi girişi yapacak. bu bahsettiğim olayı pc uzerınden ağ bağlantısında yapabiliyorum ama hosting ortamına nasıl aktarıp çalıştıracağım konusunda fazla bilgiye sahip değilim.
Bunun yapılabileceğini biliyorum ama nasıl yol izleleye bilirim yardımcı olursanız sevinirim.
Şimdiden teşekkür ederim..
Author: baris.yanik - Replies: 0 - Views: 768
Access de işyerime/işime özel üretim takip yazılımı yaptırmak
Access de işyerime/işime özel üretim takip yazılımı yaptırmak istiyorum. Logo_Start muhasebe programı ile de haberleşebilir.
İşyerim İstanbul Anadolu yakasındadır. İlgilenen uzman ve profesyonel arkadaşların iletişime geçmesini rica ederim. İyi çalışmalar
Author: HilalAccess - Replies: 10 - Views: 334
Access'de Döngü Yazılımı Yapmak
Merhaba;
Hazırladığım Access dosyasında yaptığım sorguya döngü eklemek istiyorum. Resimde anlatmaya çalıştığım tasarladığım gibi bir sorgu oluşturmak ve result u R gelen raporlun kodunu tekrar RT Report kısmında aratarak sonuçları listelemek istiyorum. döngü yazmayı başaramadım. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz?