A.S.C Filtre, Grafik ve Raporlama Eklentisi

Tags
Author: kmercan2005 - Replies: 1 - Views: 1612
Ağdan birden fazla kullanıcının kayıt girmesi
İyi geceler sayın üstadlarım.
Yapmış olduğum programda bir server a bağlanarak birden fazla kullanıcı kayıt girdiğinde mükerrer kayıt numarası veriyor. Ana tabloda birincil anahtar yok. Kayıt bilgiler girildikten sonra kaydet butonu ile giriliyor. Kaydet butonuna basıldığında, kayıt tablosunu kontrol ederek mükrrer kaydı önleyecek bir kod var mı? Tam bilmiyorum acaba farklı bilgisayarlardan girildiğinden mi mükerrer kayıt numarası veriyor. Çünkü aynı bilgisayardan girildiğinde kayıt sayısında
Author: seadelikur - Replies: 5 - Views: 3991
Ağdan bağlanan kullanıcılar formları göremiyor?
Merhaba arkadaşlar

Access ile coklu kullanıcı ile kullanım için bir dosyanın veritabanını böldüm ve ağda kullanıma başladım. Ancak ağdan bağlanan kullanıcılar dosyada düğmeye tıklayarak açılan formları boş sayfa olarak görüyor diğer herşey normal çalışıyor. Bağlanılan bilgisyarda açıldığında ise düğme ile açılan formalar normal görünüyor. Bunun sebebi nedir nasıl düzeltebilirim.

Teşekkürler

Author: YILMAZZZ - Replies: 4 - Views: 1433
ağdan worde aktarma sorunu
arkadaşlar herkese iyi günler diliyorum. değerli üstatlar
benim sorunum acces i ağdan paylaşıma açtım şablon Word le birlikte ana makinede worde atıyor diğerlerinde atmıyor Word boş açılıyor bunu nasıl çözebilirim yardımcı olursanız sevinirim diğer makineler ağ üzerinden kısa yolla ulaşıyor accese şimdiden teşekkür ediyorum
Author: cturkyilmaz - Replies: 1 - Views: 1027
Tablodaki resimleri ağdan ekleyip çağırmak istiyorum yardım arkadaşlar
Merhaba arkadaşlar,
yapmış oldugum bir tabloda ürünlere göre resim ekleme yapıyorum. programım çalıştıgı klasörde "resim" klasörün içinde sorunsuz çalışıyor. yanlız ben burdaki resimleri \\server\resim\ içinde saklamak istiyorum.
ekle çalışma lütfen yardım ediniz
Author: accessman - Replies: 3 - Views: 480
Access Ile Phpmyadmin Mysql Veritabanına Ağdan Bağlanma
İyi günler bu konuda örnek tavsiyesi olan var mı arkadaşlar
Author: enesgzdk - Replies: 1 - Views: 194
Access Başka Ağdan Bağlanan Bilgisayara Veri Verme
c# ile bir program yapmaktayım veritabanı olarak access'i tercih ettim ve yaptığım program birden fazla bilgisayarda çalışacak ve bu bilgisayarların hepsi aynı internete bağlı olmayabilir yani programımı bi kullanıcı istanbulda diğeri ankaradaki bilgisayarlarına kurduysa yine de aynı veritabanının verilerini kullanacaklar böyle bir şey mümkün müdür  mümkünse yardımcı olur musunuz? değilse başka veritabanı öneriniz var mı?